<img src="prawa/atlantyda.jpg" alt="Atlantyda - Prawa Murphego, cytaty i złote myśli znanych ludzi, anegdoty sławnych ludzi, bramka IRC, hasła z murów, warcaby online, www" border="0" width="760" height="200" id="warcabyimg" />

Download


Alexa Toolbar

Dobry podpowiadacz witryn internetowych o tematyce podobnej do oglądanej, w postaci, dodatkowego toolbara, dla przeglądarek Internet Explorer i Firefox. Program bazuje na ogromnej bazie powiązań pomiędzy witrynami internetowymi. Baza ta tworzona jest na podstawie analizy ruchu generowanego przez internautów.

Pobierz program Pobierz plik


Atlantyda puzzle

Doskonała forma rozrywki polegająca na składaniu dużego obrazka z małych fragmentów o charakterystycznych kształtach i kolorach. Do korzystania z aplikacji potrzebna jest tylko myszka, dodatkowym dużym atutem programu jest przejrzyste menu oraz to, że jest on darmowy.

Pobierz program


Screensaver Tu15.com

Zestaw trzech wygaszaczy ekranu dla systemu Windows, zawiera między innymi wygaszacz 3D, prezentujący przyjazne dla oka obracające się sześciany, umilające użytkownikowi czas spędzany przed komputerem.

Pobierz program


Mindwarp i Synesthesia IIx

Jak na razie dwa najlepsze programy do skrzywiania sobie wizji. Po wpatrywaniu się przez 45 sekund w pojawiający się na ekranie wzór, można naprawdę ciekawie popatrzeć na rzeczywistość. Mówiąc krótko, tak mniej więcej wygląda wizja na skutek działania LSD.

Pobierz program
Atlantyda - ustaw jako stronę startową Atlantyda - login i hasłoAtlantyda - kontakt

Copyright © 2003 - 2009 ATLANTYDA.TU15.COM
Wszystkie elementy graficzne, zdjęcia i teksty są chronione prawem autorskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone.